دعوت رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن تبریک فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از دانشگاهیان استان خراسان دعوت کرد با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر وحدت، اقتدار و عزم ملی را برای پاسداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی به جهانیان نشان دهند.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است، بیست و دوم بهمن ماه یادآور پیروزی مردم مومن و ظلم ستیز ایران بر استبداد و استکبار و به ثمر نشستن آرمان مقدس استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است. مردمی که با رهبری شجاعانه و مدبرانه امام خمینی(ره) نظام سلطنتی را در هم شکستند و ثابت کردند وحدت و اتحاد برآمده از ایمان به پیروزی نهایی حق بر باطل، منجر می شود.

فرارسیدن سالگرد پیروزي انقلاب اسلامي، تجلي افتخار، عزت و سربلندي ملت سرافراز ايران اسلامي است و فرصتی است بس غنیمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن تبريک سي و نهمین سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي تاکيد کرده است:امسال نیز در روز بیست و دوم بهمن ماه، دانشجویان آگاه، اساتید فرهیخته و کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني در سراسر استان خراسان رضوي همگام با سایر قشرهاي مختلف مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی، با گامهایی استوار، مصمم و پرخروش در صفوفی به هم پیوسته در راهپیمایی باشکوه و سراسری گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شرکت خواهند کرد و بار دیگر وحدت، اقتدار و عزم ملی را برای پاسداشت دستاوردهای انقلاب به جهانیان نشان خواهند داد.

گفتني است: ستاد گراميداشت دهه مبارک فجر در اطلاعيه اي؛ ميدان بسيج (فلکه برق) درب اصلي شرکت برق ، ساعت ۹.۳۰دقيقه صبح را به عنوان ميعادگاه دانشگاهيان دانشگاه علوم پزشكي مشهد براي خلق حماسه اي ماندگار اعلام کرده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.