روزی با طبیعت در پژوهشکده بوعلی

  • PDF

با حضور پرسنل معاونت پژوهشی ، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد  مستقر در پژوهشکده بوعلی مراسم روزی با طبیعت با کاشت 190 اصله درخت در این پژوهشکده برگزار شد.

مدیر پژوهشکده بوعلی  دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفت‌وگو با وب دا؛ در خصوص برگزاری مراسم «روزی با طبیعت» در پژوهشکده بوعلی،گفت: به مناسبت روز 15 اسفندماه، روز درختکاری مراسمی در پژوهشکده بوعلی جهت بزرگداشت این روز برگزار شد.

دکتر مژگان دارابیان ادامه داد: در این مراسم؛ که با حضور بخش عظیمی از پرسنل معاونت پژوهشی، اساتید و دانشجویان و بخش های مستقر در این پژوهشکده برگزار شد هر فرد یک درخت را به نام خود در فضاهای جانمایی شده بر اساس اصول استاندارد در زمین کاشت.

مدیر پژوهشکده بوعلی بیان داشت: پژوهشکده بوعلی با حدود پنج هکتار زمین دارای فضاهای سبز و درختان تنومند است که  در حال حاضر اجتماعی از چندین مرکز تحقیقات و آزمایشگاه های لازم در زمینه تحقیقات و پژوهش می باشد.

دکتر دارابیان با تاکید بر اهمیت درختکاری و وجود فضای سبز در محیط های کاری، بیان داشت: درختان مورد استفاده در این روز از مجموعه درختان تزئینی و محصول ده است؛ که از نظر مصرف آب صرفه جویی لازم را به دنبال دارد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار