آغاز اعزام 1200 زوج دانشجو به اردوی فرهنگی- تفریحی

  • PDF

با پایان یافتن برنامه های ششمین جشنواره مسیر خوشبختی، روند اعزام 1200 زوج دانشجوی شرکت کننده در این جشنواره آغاز شد.

مدیر ستاد ازدواج دانشجویی خراسان رضوی در گفتگو با روابط عمومی نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن اعلام این خبر گفت: در اردوهای فرهنگی – تفریحی شمال که از تاریخ 20 فروردین الی 25 اردیبهشت 97 برگزار خواهد شد، 1200 زوج دانشجو در قالب 9 کاروان به سفر شمال اعزام میشوند و در طی سه روز اقامت در مجتمع فرهنگی- تفریحی گهرباران از برنامه های فرهنگی- تفریحی متنوعی برخوردار خواهند شد که امید است در ارتقاء سطح سبک زندگی آنان مفید وموثر واقع شود.  

حجت الاسلام والمسلمین مجیدی بیلندی در خصوص نحوه ثبت نام این دانشجویان نیز گفت: زوجین دانشجو می توانند با مراجعه به سایت نهاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد به آدرس nahad.mums.ac.ir ( بخش ستاد ازدواج دانشجویی استان ) ضمن تکمیل فرم ثبت نام، تاریخ سفر خود را ازبین کاروان های در نظر گرفته شده انتخاب و قطعی نمایند.

وی از برگزاری جلسات توجیهی- آموزشی پیش از اعزام زوج های دانشجو به سفر شمال هم خبر داد و گفت: برگزاری این جلسات که برای نخستین بار در ستاد ازدواج دانشجویی صورت می پذیرد، فرصت خوبی برای استفاده بهینه‌ی دانشجویان از مجموعه برنامه های فرهنگی- تفریحی در نظر گرفته شده و بهره مندی هرچه بیشتر آنان از این برنامه ها خواهد بود.

گفتنی است؛ در ششمین جشنواره مسیر خوشبختی که در نیمه دوم سال گذشته برگزار شد، مجموعأ 210 جلسه‌ی آموزشی در قالب 420 ساعت، با حضور 23 تن از اساتید مجرب در حوزه ازدواج و خانواده برگزار شد که از جمله‌ی این جلسات اجرای 7 همایش ( در سه بخش زوجین، مجردین و والدین )، 7 آزمون آنلاین، 17 دوره ( 7 جلسه ای ) ویژه‌ی مجردین و 15 دوره‌ ( 5 جلسه ای) ویژه زوجین بود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار