اعلام زمان آزمون کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

نام نویسی در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت تا پانزدهم اردیبهشت ادامه دارد مرحله کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) در دانشگاه علوم پزشکی مشهد 24 اردیبهشت برگزار می شود.

به گزارش وب دا، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: مرحله کتبی این دوره از جشنواره قرآنی در گروه های اساتید، کارکنان و دانشجویان به صورت هماهنگ با سراسر کشور از ساعت 13 روز دوشنبه 24 اردیبهشت برگزار می شود.

دکتر شاکری خاطر نشان کرد: مرحله کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) در رشته های احکام -  مفاهیم نهج البلاغه _ آشنایی با احادیث اهل بیت - مفاهیم صحیفه سجادیه – حفظ موضوعی قرآن کریم – آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم – آشنایی با سیره معصومین –– پرسمان قرآنی- سبک زندگی اسلامی ایرانی برگزار می شود.

وی افزود: این آزمون در حوزه های تالار ابن سینا، دانشکده پرستاری و مامایی  مشهد، پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و بیمارستان شهید هاشمی نژاد و همچنین در شهرستان های کاشمر ، بردسکن، تایباد، چناران، خلیل آباد، خواف، درگز، فریمان و قوچان، خلیل آباد و سرخس ؛ برگزار می شود.

لازم به ذکر است از سه نفر برگزیده به تفکیک استاد، کارمند و دانشجو در تمامی رشته های جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار