کسب یازده عنوان برتر در نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

در نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب 11 عنوان برتر شدند.

به گزارش وب دا، دررشته نقاشی خط کارکنان  کسب مقام دوم توسط حسین طالب زاده،در رشته فیلم کوتاه داستانی کسب جایزه ویژه جشنواره توسط حسین پاکند با فیلم " سارا"،در بخش ادبی  و در بخش داستان کوتاه بخش سلامت کسب رتبه نخست توسط فاطمه شیخ زاده و در بخش داستان کوتاه حسن کنی  رتبه نخست  را برای  داستان کوتاه "دایره" از آن خود نمودند.

در رشته خوشنویسی خط معلی نسیم داوودی رتبه نخست، در رشته خوشنویسی خط رضا فرزانه رتبه دوم و افسانه طهماسبی رتبه سوم، دربخش تیزر جشنواره ابوذر بهراد رتبه دوم، در بخش مصنوعات چوبی ریحانه گلباف رتبه سوم، در بخش فیلم مستند مهدی جوادی رتبه سوم و در بخش خوانندگی پاپ کاظم خموش موفق به کسب نخست شدند.

 

در این جشنواره بیش از ۵۲ هزار اثر در بخش های مختلف شامل هنرهای تجسمی، تئاتر و هنرهای نمایشی، ادبی و آزاد مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

از دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز از مجموع ۸۶۰ اثر ارسالی به دبیر خانه جشنواره سیمرغ دانشگاه مشهد ۲۴ اثر به مرحله کشوری راه پیدا کرد.

 

از این تعداد ۲۲ اثر متعلق به دانشجویان، دو اثر منتخب کارکنان و در حوزه اساتید اثر منتخب و راه یافته به مرحله کشوری وجود نداشته است.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار