رییس دانشگاه، آرامش امروز ایران مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی های خانواده ی ایثارگران است

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اظهار داشت: آرامش امروز ایران مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی های خانواده ی ایثارگران است و بی گمان پاسداشت و گرامیداشت این فداکاری ها وظیفه ایست که بر دوش آحاد جامعه نهاده شده است.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در مراسم تکریم و معارفه مدیر امور شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛ خاطر نشان کرد: دانشگاه به عنوان عضوی از جامعه وظیفه دارد تا در چارچوب ستاد شاهد و امور ایثارگران به دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر خدمت رسانی نماید.

وی تصریح کرد: تلاش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر این بوده تا خدمت رسانی در خور شان و منزلت این عزیزان انجام شود و ازهمین رو همواره مدیران ستاد شاهد از خانواده ی ایثارگران انتخاب شدند.

در ادامه مهندس هاشمی نژاد مدیر شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد  ضمن بیان دیدگاه های خود در رابطه با لزوم سازماندهی منابع و خدمت رسانی در چارچوب قوانین اظهار امیدواری کرد که با همکاری کارکنان  این حوزه شاهد افزایش تراز خدمت رسانی و در نتیجه افزایش رضایت مندی ایثارگران ارجمند باشیم.

در پایان این مراسم از تلاش های دکتر علیرضا ابراهیمی قدردانی و مهندس هاشمی نژاد به عنوان مدیر شاهد و ایثارگر دانشگاه معرفی شد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار