اعلام زمان آزمون غیر حضوری بیست وسومین جشنواره قرآن و عترت

  • PDF

مشارکت 64 هزار نفر از دانشگاهیان علوم پزشکی کشور در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشتزمان برگزاری آزمون غیر حضوری بیست وسومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش وب دا، کارشناس مسئول اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهارداشت: شرکت کنندگان در رشته های ترجمه خوانی،اذان، دعا و مناجات خوانی، آیین سخنوری و همخوانی و تواشیح می توانند روز یکشنبه 24 تیر ماه جهت ضبط صدا و تصویر از اجرای خود، به مدیریت فرهنگی دانشگاه ( پردیس دانشگاهی، دانشکده داروسازی قدیم) از ساعت 9 الی 13 مراجعه نمایند و یا فایل اجرای خود را در قالب لوح فشرده (صوتی و تصویری) حداکثر تا 25 تیرماه  به اداره توسعه فعالیت های قرآن و عترت دانشگاه مدیریت فرهنگی تحویل نمایند.

راهله حسینی محراب  افزود: شرکت کنندگان در بخش پژوهشی  شامل مقاله نویسی، تالیف کتاب، بررسی و نقد کتاب و تلخیص کتاب ، نیز میتوانند فایل های خود را در قالب لوح فشرده حداکثر تا دهم مرداد به  اداره توسعه فعالیت های قرآن و عترت مدیریت فرهنگی دانشگاه تحویل دهند.

وی همچنین در خصوص بخش فناوری و ادبی  و هنری گفت: شرکت کنندگان در بخش های فناوری ( تولید اپلیکیشن و ربات، کانال های مجازی قرآنی ) ، ادبی (شعر، داستان نویسی، نمایشنامه نویسی، فیلمنامه نویسی ) ، هنری(خوشنویسی، معرّق و منبّت ،عکاسی، تذهیب، فیلم کوتاه،  نقاشی، طراحی پوستر، نمای(تئاتر صحنه) ، پی نما (کمیک استریپ)) نیز فایل های خود را در قالب لوح فشرده حداکثر تا دهم مرداد  به اداره توسعه فعالیت های قرآن و عترت مدیریت فرهنگی دانشگاه تحویل نمایند.

وی ادامه داد: در این دوره از جشنواره، تمهیداتی پیش بینی شده است که کلیه آثار ارائه شده، مورد ارزیابی اثباتِ انتسابِ اثر به خالق اثر قرار گیرد؛ این ارزیابی از طریق اجرای زنده اثر و یا برگزاری آزمون عملی و یا ارسال عکس و فیلم از مراحل تولید اثر و یا اخذ استعلام از مراجع ذیصلاح و ... خواهد بود؛ بنابراین لازم است شرکت کنندگان در رشته های غیرحضوری بویژه رشته های هنری، همزمان با تولید اثر، نسبت به تهیه فیلم و عکس از مراحل تولید اثر( به گونه ای که اثر و صاحب اثر به طور مشخص قابل شناسایی باشند)، اقدام نمایند و آمادگی لازم جهت ارائه مستندات لازم و یا موارد ذکر شده را داشته باشند.

کارشناس مسئول اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان در رشته "عکاسی"، همزمان با تولید اثر، نسبت به اخذ عکس از زوایای مختلف تصویر اقدام نمایند و آمادگی لازم جهت ارائه مستندات لازم را داشته باشند.

* شرکت کنندگان در رشته "فیلم کوتاه" همزمان با تولید اثر، نسبت به تهیه فیلم خام (راش) از فیلم تولید شده اقدام نمایند و آمادگی لازم جهت ارائه مستندات لازم را داشته باشند.

گفتنی است: شماره های تماس 38823260 داخلی 335 و 344 آماده  پاسخگویی به سئوالات احتمالی شرکت کنندگان در این زمینه است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار