رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

خواسته های منطقی و قابل انجام دانشجویان باید مورد توجه قرار گیرد

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه باید خدمات ارائه شده به دانشجویان از کیفیت مناسبی برخوردار باشد اظهار کرد: روحیه دانشجویان مطالبه گر و پرسش گر است و باید خواسته های منطقی و قابل انجام مورد توجه قرار گیرد.

دکتر محمد رضا دارابی در دیدار با معاون دانشجویی فرهنگی و مدیران این حوزه با بیان اینکه دانشجویانی که وارد دانشگاه می شوند از مناطق مختلف کشور و با فرهنگ ها و دیدگاه های مختلفی هستند خاطر نشان کرد: باید در میان دانشجویان حضور یافت و نظرات و پیشنهادهای آنان را شنید و مورد پیگیری قرار داد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان در اولین مرحله ورود به دانشگاه با حوزه دانشجویی و آموزشی در ارتباط هستند اظهار کرد: در چند سال اخیر اقدامات منسجم و هماهنگی که در زمینه نام نویسی دانشجویان انجام شده موجب افزایش رضایت مندی و همچنین ارتباط مناسب با دانشجویان شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، توجه به دانشجویان خوابگاهی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: باید برای زمان فراغت دانشجویان به صورت هدفمند برنامه ریزی کرد تا در برنامه های فرهنگی، ملی و مذهبی مشارکت داشته باشند.

در حوزه فرهنگی دانشگاه می توان از ظرفیت دیگر واحدها استفاده کرد

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه حوزه فرهنگ دانشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است اظهار کرد: باید تمامی مناسبت های ملی و مذهبی در دانشگاه مورد توجه قرار گیرد و برای آن برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد.

دکتر دارابی افزود: بایستی تمام فضاهای دانشگاه در مناسبت های ملی و مذهبی تحت تاثیر قرار بگیرند و در این زمینه می توان از تجربیات و ظرفیت های درون و برون سازمان نیز استفاده کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گسترش برنامه های ورزشی را زمینه ساز ایجاد فضای سالم و پرنشاط در دانشگاه عنوان و اظهار کرد: باید از تمامی زمینه های ورزشی در سطح دانشگاه استفاده و دانشجویان را نیز به مشارکت در این برنامه ها تشویق کرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار