انتقال مدیریت شاهد و ایثارگر به پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیریت شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد به پردیس این دانشگاه انتقال یافت.

به گزارش وب دا، مدیریت شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد به منظور ارائه خدمات مناسب به دانشجویان شاهد و ایثارگر، این مدیریت از ساختمان شماره دو آموزش  دانشگاه به طبقه دوم دانشکده داروسازی(قدیم) انتقال یافته است.

مدیر امور شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه ستاد شاهد و ایثارگر ماهیتی آموزشی- فرهنگی دارد اظهار کرد: به منظور توانمند سازی دانشجویان شاهد و ایثارگر در عرصه های مختلف مدیریتی و علمی باید ارزیابی صحیحی از شرایط و نیازهای ایشان و در مرحله بعد تدوین برنامه های دقیقی در همین راستا انجام شود.

دکتر روح الله هاشمی نژاد خاطر نشان کرد: حضور ستاد شاهد و ایثارگر در میان دانشجویان و در دانشکده ها گام موثری در دستیابی به اهداف این ستاد به شمار می رود.

به همین منظور معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از محل جدید ستاد شاهد و ایثارگر بازدیدکرد.  

حجت الاسلام دکتر ابراهیمی در این بازدید اظهار کرد: تجمیع واحدهای دانشگاه باعث سهولت در ارائه خدمات به دانشجویان می شود و قرار گرفتن مدیریت امور شاهد و ایثارگر در کنار سایر واحدهای دانشگاه به دانشجویان این امکان را می دهد تا هر چه سریعتر  خدمات آموزشی و مشاوره ای خود را دریافت کنند. 

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: مدیریت شاهد و ایثارگر علاوه بر ارائه خدمات به دانشجویان و کارکنان ایثارگر دانشگاه رسالت خطیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نیز بر دوش دارد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار