رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

اتحاد و یکدلی مردم، توطئه های استکبار جهانی را خنثی خواهد کرد

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: مردم ایران بار دیگر با اتحاد و یکدلی، توطئه های استکبار جهانی علیه کشورمان را خنثی خواهند کرد.

دکتر محمد رضا دارابی در گفتگو با وب دا به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی خاطر نشان کرد: در سیزدهم آبان 58 دانشجویان متعهد، انقلابی و آگاه پیرو خط امام با تاسی از رهنمودهای امام خمینی(ره) موفق به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا شدند و با دست یابی به اسناد بسیار مهمی، توانستند توطئه های استکبار جهانی را  بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کشف کنند.

وی با بیان اینکه  آمریکا دشمنی اساسی با جمهوری اسلامی ایران دارد و امسال نیز در روز 13 آبان بنا دارد تمام تحریم ها را بر علیه کشورمان باز گرداند خاطر نشان کرد: مردم ایران با اتحاد و یکدلی بار دیگر نشان خواهند داد که دسیسه های دشمنان بر اراده مستحکم آنان کارساز نخواهد بود.

 رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: ممکن است تحریم های آمریکای جنایتکار  مشکلاتی را برای مردم ایران داشته باشد اما مردم ایران با سرلوحه قرار دادن اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و اتحاد و یکدلی از این مشکلات عبور خواهند کرد.

دکتر دارابی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره روز 13 آبان، عموم دانشگاهیان به ویژه دانشجویان و اساتید را به حضور در راهپیمایی سراسری این روز و دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی ایران دعوت کرد.

 روز ۱۳ آبان، دانشگاهیان با حضور در میدان بسیج مشهد از ساعت هشت صبح بار دیگر بر مبارزه با استکبار جهانی تاکید خواهند کرد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار