ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به 4 هزار زائر پیاده امام رضا(ع) در چناران

  • PDF

مدیر شبکه بهداشت و درمان چناران از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به زائران پیاده حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در مسیر چناران- مشهد خبر داد.

دکتر احمد رضا رجب زاده در گفتگو با وب دا، با اشاره به اینکه همزمان با روزهای پایانی ماه صفر زائران پیاده از مناطق مختلف عازم مشهد می شوند اظهار کرد: به همین منظور تمامی واحدهای بهداشتی و درمانی زیر پوشش شهرستان چناران آماده خدمات رسانی به زائران هستند.

وی افزود: در این مدت به حدود 4 هزار نفر از زائران پیاده حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خدمات ویزیت پزشک ، تزریقات ، پانسمان ، نوار قلب ، رادیوگرافی ، کنترل فشارخون و  بصورت رایگان ارائه شده است.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان گفت : اورژانس 115 شهرستان با 5 پایگاه اورژانس شهری و جاده ای در دهه پایانی ماه صفر آماده خدمات رسانی به زائران است.

دکتر رجب زاده افزود: بازرسان بهداشت محیط نیز به صورت مستمر از ایستگاه های اسکان و پذیرایی زائران پیاده بازدید می کنند و در روز های اخیر ضمن 78 مورد بازدید توصیه های لازم بهداشتی را به مسئولان کاروان ها و ایستگاه ها ارائه دادند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار