فراخوان شرکت در هفتمین جشنواره استانی شعر دفاع مقدس با موضوع سروهای آسمانی

  • PDF

به منظور انعکاس و انتقال میراث گران‌سنگ هشت سال دفاع مقدس و مقاومت اسلامی، هفتمین جشنواره استانی شعر دفاع مقدس با عنوان «سروهای آسمانی»، به همت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش وب دا، دبیرخانه جشنواره استانی «سروهای آسمانی» در موضوعات نقش دفاع مقدس در تداوم و حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و فرهنگ عاشورایی، دفاع مقدّس؛ دفاع از حریم اهل بیت (ع)؛ مقاومت و بیداری اسلامی (لبنان، عراق، فلسطین، يمن، سوريه)، دفاع مقدس و جنگ نرم، دفاع مقدس و حوزه‌های خاص از قبيل شهدای شاخص، اماکن و یادمان‌ها، وقایع و رخدادهای اثرگذار، عملیات‌ها، شعر کودک و نوجوان؛ دفاع مقدس و مقاومت اسلامی و دفاع مقدس و شعر حماسی آماده دریافت آثار شعرای استان خراسان رضوی خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا پایان دی‌ماه به نشانی مشهد مقدس، انتهای بلوار شهید بهشتی، انتهای بلوار برادران شهید خلیلی، مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان خراسان رضوی و یا به پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار