حضور بیش از 900 زوج دانشجو در سفرهای فرهنگی- آموزشی

  • PDF

مدیر ستاد ازدواج دانشجویی خراسان رضوی، با اشاره به حضور بیش از 900 زوج دانشجو در سفرهای فرهنگی- آموزشی  شمال در سال 98 گفت: این سفرها به مدت سه روز و در قالب 10 کاروان دانشجویی، در فاصله زمانی 17 فروردین الی 16 اردیبهشت ماه به مجتمع رفاهی گهر باران ساری صورت گرفت.

  حسن رحمان پور در گفتگو با روابط عمومی نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن بیان این مطلب افزود: در سال جاری، به لطف خداوند و عنایت ویژه مقام معظم رهبری (حفظه الله ) و نیز حمایت مدیران دانشگاه ها و تلاش مجدّانه همکاران ستاد ازدواج دانشجویی استان، سفرهای دانشجویی از نیمه دوم فروردین ماه آغاز شد و پس از یکماه اعزام موفق 940 زوج دانشجو به سفر فرهنگی- آموزشی شمال، قطار کاروان های اعزامی در تاریخ 16 اردیبهشت ماه به ایستگاه پایانی خود رسید.

وی مهمترین نکته در برگزاری این سفرها را رشد 30 درصدی میزان ثبت نام ها در سایت ستاد ازدواج دانشجویی استان نسبت به دوره گذشته دانست و افزود: علیرغم شرایط ناپایدار و نوسانات آب و هوایی بویژه در مناطق شمالی کشور و نیز فشردگی زمانی در اعزام کاروانها، در نهایت حدود 70 درصد از زوجین موفق به ثبت نام و حضور در این سفرهای فرهنگی- آموزشی شدند.

رحمان پور اضافه کرد؛ در طول سه روز اقامت دانشجویان در مجتمع رفاهی گهرباران، زوج های دانشجو از برنامه های متنوعی در سه حیطه آموزشی – فرهنگی و تفریحی برخوردار شدند که از جمله‌ آن برگزاری جلسات آموزشی و مشاوره ای با حضور 7 تن از اساتید و مشاوران با تجربه در حوزه‌ی خانواده بود.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار