رییس دانشگاه: تأمین نیازهای صنفی و رفاهی از مهمترین وظایف معاونت دانشجویی فرهنگی

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تأمین نیازهای صنفی و رفاهی و بالاخص نیازهای روحی و روانی و اوقات فراغت دانشجویان را از وظایف مهم معاونت دانشجویی و فرهنگی عنوان کرد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد که به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی در کوی پردیس برگزار شد ضمن قدردانی از معاونت دانشجویی فرهنگی در اسکان دانشجویان با اولویت قرار دادن دختران در خوابگاه های دانشجویی اظهار کرد: دانشگاه براساس تعهدات خود، بایستی خدماتی را به دانشجویان در تمام رده ها ورشته ها ارائه دهدازجمله خوابگاه، سرویس ایاب و ذهاب و تغذیه و..که خوشبختانه این مهم در دانشگاه مشهد برقراراست.

بیش از دو هزار دانشجو در خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد مستقر هستند

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: در حال حاضر بیش از دو هزار دانشجو در مقاطع و رشته های مختلف در خوابگاه های زیر پوشش دانشگاه و در قالب 611 اتاق مستقر هستند.

دکتر صالح مقدم به اجرای طرح بازسازی وبهسازی خوابگاه های دانشجویی طی دو سال اخیر در فصل تابستان اشاره کرد و گفت: در صورت تامین اعتبار و تصویب آن، این طرح در سال جاری نیز اجرایی خواهد شد.

در ادامه این نشست دکتر ابراهیمی معاون دانشجویی فرهنگی و دکتر طباطبایی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به بیان نکاتی در زمینه دانشجویان پرداختند.

اهدای لوح تقدیر به دکتر نادرزاده، رئیس اداره خوابگاه های دانشگاه و بازدیداز خوابگاه دخترانه بهارستان ۱ از دیگر برنامه های نشست هیات رییسه دانشگاه در کوی پردیس بود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار