حضور جهادگران عرصه سلامت در مناطق کم برخوردار مشهد مقدس

  • PDF

جمعی از جهادگران عرصه سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در مناطق کم برخوردار به ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی به ساکنان این مناطق پرداختند.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: در این اردوی سه روزه، 60 نفر از جهاد گران با حضور در منطقه کم برخوردار شهرک شهید رجایی مشهد به ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی پرداختند.

دکتر ابراهیم زاده با بیان اینکه در این اردوی جهادی جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان و اعضای گروه جهادی سحاب حضور داشتند خاطر نشان کرد: در مدت زمان برگزاری این اردوی جهادی بیش از یک هزار و 165 نوع خدمت دندانپزشکی به ساکنان این منطقه ارائه شد.

وی افزود: جرم گیری، کشیدن دندان، ترمیم دندان، درمان ریشه، جراحی و ارائه خدمات آموزش بهداشت دهان و دندان از جمله اقداماتی بود که در این اردوی جهادی صورت گرفت.

 

در حاشیه برگزاری اردوی جهادی، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از روند ارائه خدمات به ساکنان مناطق شهرک شهید رجایی بازدید کرد.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزاری اردوهای جهادی در گروه های تخصصی را گامی موثر در گسترش خدمات به ساکنان مناطق کم برخوردار عنوان کرد و از تمامی جهادگران عرصه سلامت قدرانی نمود.  

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار