نشست مشترک مسئولان مرکز خشت اول و جامعه المصطفی العالمیه مشهد با موضوع " ازدواج دانشجویان و طلاب غیر ایرانی "

  • PDF

 به منظور بررسی زمینه‌های همکاری مرکز مشاوره خشت اول و جامعه المصطفی العالمیه مشهد در حوزه " ازدواج دانشجویان و طلاب غیر ایرانی " نشست مشترکی با حضور مسئولان دو مرکز برگزار شد.

دکتر طباطبایی رییس مرکز همسان گزینی خشت اول در گفتگو با روابط عمومی نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن اعلام این مطلب گفت: با توجه به حضور 2 هزار تا 2700 دانشجو و طلبه غیر ایرانی که از 40 ملیت مختلف در مشهد مشغول به تحصیل می باشند ( و با احتساب خانواده های ایشان جمعیتی حدودأ 10 هزار نفری را تشکیل می دهند ) و همچنین نیاز این جامعه‌ی آماری به خدمات آموزشی و مشاوره ای در حوزه ازدواج و خانواده، جلسه‌ ‌ای به درخواست مسئولان مرکز جامعه المصطفی العالمیه مشهد با مسئولان مرکز خشت اول برگزار و نحوه همکاری دو مجموعه حول موضوعات مرتبط با ازدواج، خانواده و بهره گیری از بانک اطلاعاتی مرکز خشت اول بررسی شد.

وی، حضور دکتر پاسدار مسئول دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این نشست را نیز یادآوری و اضافه کرد: از این پس ارتباط گیری دانشجویان خارجی با مرکز مشاوره خشت اول و بهره گیری از خدمات این مجموعه با هماهنگی دکتر پاسدار انجام خواهد شد.

دکتر طباطبایی همچنین گفت: در گام اول این همکاری مقرر شد از هر مجموعه رابطی معرفی گردد تا تعاملات و همکاری فی مابین با سرعت و سهولت بیشتری انجام شود.

نظرات   

# emamreza8hassan 1398-04-01 08:33
الههم عجل لولیک الفرج .
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار