دوم تیرماه؛ آغاز ثبت نام هفدهمین جشنواره " خانواده قرآنی" دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

  دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره " خانواده قرآنی" دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن اعلام آغاز ثبت نام این جشنواره از تاریخ دوم تیرماه، جزییات برنامه های جشنواره و فرایند اجرای آن را تشریح کرد.

 نصرتی در گفتگو با روابط عمومی نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با بیان اینکه ثبت نام در هفدهمین جشنواره خانواده قرآنی از دوم الی پانزدهم تیرماه در سایت دفتر نهاد دانشگاه به آدرس nahad.mums.ac.ir انجام خواهد شد گفت: این جشنواره همچون سال های گذشته در سه سطح اساتید، کارکنان و خانواده های ایشان و کارمندان شهرستان های تابعه برگزار خواهد شد.

 وی در توضیح بخش های جشنواره گفت: در بخش اصلی، موضوع " نماز و خانواده‌" به عنوان محور برنامه های جشنواره در نظر گرفته شده که در ذیل آن بخش های " کتبی، آوایی، احکام و هنری"  با زیر رشته های مختلف تعریف گردیده و هر شرکت کننده منحصرا مجاز به انتخاب یکی از رشته ها در هر بخش می باشد.

نصرتی افزود: در بخش ویژه جشنواره که با همین موضوع ( نماز و خانواده‌) و در قالب رشته روزنامه دیواری برگزار خواهد شد، خانواده های سه نفره یا بیشتر می توانند اثر خود را منحصرأ با موضوع تعیین شده و با قید نام کارمند دانشگاه به عنوان سرپرست گروه در شناسنامه اثر، حداکثر تا تاریخ اعلام شده در آیین نامه، به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 وی این نکته را نیز یادآور شد که شرکت اساتید و کارکنان در برنامه های جشنواره  همراه با امتیاز فرهنگی و آموزشی خواهد بود و به کارکنانی که یک نفر از اعضای خانواده‌ی آنها موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره شود لوح تقدیر با امضای ریاست محترم دانشگاه اعطا خواهد شد.

نصرتی همچنین گفت: حضور اساتید و کارکنان به همراه خانواده دارای امتیازات جداگانه جهت تعیین خانواده برتر قرآنی در جشنواره می باشد که در مجموع، کسب حداکثری این امتیازات مبنای تعیین خانواده برتر در جشنواره امسال خواهد بود.

 دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص زمان و نحوه شرکت در جشنواره هم گفت: فرآیند ثبت نام از دوم تیرماه آغاز خواهد شد و علاقمندان جهت ثبت نام و مطالعه آئین نامه جشنواره قرآنی می توانند به سایتnahad.mums.ac.ir مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۸۴۱۱۵۳۶ تماس بگیرند.

همچنین شرکت کنندگان می توانند از طریق کانال تلگرامی یا سروش جشنواره که در پوستر هفدهمین جشنواره خانواده قرآنی اعلام خواهد شد با مسئولان برگزاری جشنواره در ارتباط باشند.

 نصرتی همچنین یادآور شد؛ متقاضیانی که امکان ثبت نام در جشنواره از طریق سایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد را ندارند، می توانند از طریق رابطین قرآنی مستقر در مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه ، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و تحویل آن به رابط مرکز اقدام نمایند.

دبیر هفدهمین جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد درباره جوایز برگزیدگان جشنواره هم گفت: در جشنواره امسال هدایا به صورت نقدی برای برگزیدگان در نظر گرفته شده و به چهار خانواده برتر که بیشترین امتیاز را کسب نمایند کارت هدیه پنج تا دوازده میلیون و پانصد هزار ریالی تقدیم خواهد شد.

همچنین به افرادی که در جشنواره ثبت نام نموده و کسانی که در اختتامیه حضور داشته باشند به قید قرعه کارت هدیه اهدا خواهد شد.


 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار