معاون فرهنگی و دانشجویی؛اخلاص، نظم و دانستن ادبیات جدید از ضروریات کار فرهنگی است

  • PDF

حمایت و گسترش فعالیت تشکل های دانشجویی محوری ترین برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهدمعاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه کار در مدیریت شاهد و ایثارگر یک کار فرهنگی است تصریح کرد: برای تاثیرگذاری بیشتر کارهای فرهنگی، فرد و مدیریت باید سه عنصر مهم اخلاص، نظم و دانستن ادبیات جدید را مد نظر داشته باشد.

به گزارش وب دا، حجت الاسلام دکتر مهدی ابراهیمی در مراسم تقدیر از دست اندرکاران، یادواره شهدای مدافع حرم و گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر که در ماه‌های اخیر توسط مدیریت شاهد و ایثارگر برگزار شده بود، ضمن قدردانی از مدیریت شاهد و ایثارگر که با اخلاص و پشتکار با همکاری سایر واحدهای معاونت فرهنگی و دانشجویی اقدام به برگزاری این برنامه ها نموده اند افزود: در اجرای برنامه های فرهنگی در وهله اول به عنصر اخلاص و معنویت توجه ویژه‌ای بشود کار اگر با اخلاص انجام شود برکت و تاثیرگذاری خوشایندی برای انسان به بار می آورد و در واقع بهره‌وری زیاد از متاع ناچیز است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد  تصریح کرد: در کار فرهنگی برای شهدا قطعاً روح مطهر شهدا خود کمک رسان و مددکار هست.

دکتر ابراهیمی در ادامه در ارزیابی تاثیر امور فرهنگی تاکید کرد و گفت: برگزاری مباحث آیینی و مذهبی بسیار ضروری است اما ارزیابی این امور ضروری تر است و تاثیرگذاری تابع برنامه است.

پیش از معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر سید روح الله هاشمی نژاد مدیر شاهد و ایثارگر دانشگاه با بیان اهم اقدامات فرهنگی این مدیریت در ۶ ماهه نخست سال ۹۸، فعالیت‌های این مدیریت را در دو حوزه ایثارگران و دانشجویی بر شمرد. که در حوزه ایثارگران به یادواره شهدای مدافع حرم و تقدیر از آزادگان شاغل در دانشگاه و در حوزه دانشجویی به گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگرو زیارت مزار شهدا و تجدید میثاق دانشجویان با شهدا اشاره نمود.

در پایان این مراسم که مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و مدیر دانشجویی نیز حضور داشتند، از همکاران مدیریت دانشجویی، مدیریت فرهنگی و روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی که در اجرای برنامه ها یاری رسان مدیریت شاهد و ایثارگر بودند تقدیر شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار

IMAGE
خدمات ایثارگرانه مدافعان سلامت ( پنج شنبه, 08 اسفند 1398 )