نام نویسی در اردوی فرهنگی زیارتی راهیان نور ویژه اعضای هیات علمی

  • PDF

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آغاز نام نویسی در اردوی فرهنگی زیارتی راهیان نور ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی شمال شرق کشور خبر داد.

دکتر اسماعیل زاده در گفتگو با وب دا اظهار کرد: این اردو با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و به منظورآشنا نمودن اقشار فرهیخته دانشگاهی با حماسه نورانی دفاع مقدس، با همکاری بسیج جامعه پزشکی ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی شمال شرق کشور در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس یادآور جنگ هشت ساله و داستان ایستادگی ملت و جوانان این مرز و بوم در مقابل خیانت ها و دشمنی ها، کفر و استکبار جهانی است خاطر نشان کرد:  برگزاری این اردو و بازدید از این مناطق نورانی باعث می شود که اساتید و دانشجویان یاد و خاطره این سرزمین را زنده نگه دارند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: در این دوره سه روزه که از 22 الی 25 بهمن ماه برگزار می شود اعضای هیات علمی ضمن بازدید از  تعدادی از یادمان های دفاع مقدس در استان خوزستان ،به صورت میدانی با قسمت هایی از تاریخ نورانی دفاع مقدس آشنا خواهند شد.

لازم به ذکر است این اردو ویژه اساتید و هیأت علمی دانشگاه بوده ،همچنین مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه در حال برنامه ریزی جهت اردوی راهیان نور دانشجویان نیز می باشد.

علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و انجام ثبت نام به سایت form.sbjp.irمراجعه نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.