رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور:پزشکان بسیجی در تمامی عرصه‌ها همچون ایام بحران کرونا خوش‌ درخشیدند

  • PDF

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور  اظهار کرد:  پزشکان بسیجی از دوران دفاع مقدس تاکنون که درگیر بحران کرونا هستیم در تمامی عرصه‌ها خوش‌ درخشیدند.

به گزارش وب دا، دکتر شاهین محمدصادقی در همایش جهادگران سلامت بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی اظهار کرد: بسیجیان در عرصه‌های مختلف خادم حقیقی مردم بودند و یکی از گروه‌های  بسیجیان سازمان بسیج جامعه پزشکی هستند که نمونه بارز و موفق رشادت و از خودگذشتگی‌های آنان در ایام کنونی و در مبارزه با ویروس کرونا به‌خوبی ملموس و مشهود است.

وی افزود: پزشکان بسیجی از دوران دفاع مقدس تاکنون که درگیر بحران کرونا هستیم در تمامی عرصه‌ها خوش‌ درخشیدند و نمونه‌های بازر پس از ایام جنگ تحمیلی در سیل‌ها، زلزله‌ها، اردوهای جهادی و غیره بود و در این روزها حضور پررنگ بسیجیان سازمان بسیج جامعه پزشکی در نقاط مختلف کشور از جمله خراسان رضوی در بحث مبارزه با کرونا ملموس و مشهود است.

وی تاکید کرد: بسیجیان بسیج جامعه پزشکی مفتخر به سربازی ولی فقیه هستند و همگان دیدند که در این ایام بحرانی اولین گروه‌هایی که در کنار مدافعان سلامت قرار گرفتند بسیجیان بودند و جان خود را به‌خطر انداختند تا جان همنوعشان به‌خطر نیفتد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.