قدرداني رييس دانشگاه علوم پزشکي مشهد از جامعه پرستاري

  • PDF

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

رييس دانشگاه علوم پزشکي مشهد در پيامي ضمن قدرداني ازجامعه پرستاري ،معاونين توسعه مدیریت و منابع و درمان،مديران ذیربط در دانشگاه،نمایندگان جامعه پرستاری،سازمان نظام پرستاري و ساير کساني که براي حل مشکلات پرستاری درجلسات کارشناسي متعدد شرکت نموده اند تاکيد کرده است: جامعه محترم پرستاری ، نظام پرستاری و مدیران و مسئولان محترم با درک شرایط موجود و با بررسی مشکلات و ارائه راه کار در جهت رضایت مندی پرستاران و حرف وابسته به تفاهمی راهگشا دست یافته اند.

دکترمحمد رضا دارابی در این پیام اظهار امیدواری نموده است: تفاهمات صورت گرفته به زودی اجرایی شده و به همه بیمارستان های دانشگاه تسری یابد.

در این پیام تاکید شده است: با توجه به احتمال وجود برخی مشکلات در سایر رده های شغلی و واحدهای دانشگاه لازم است جلسات کارشناسی با حضور بازرسی ، حراست و امور حقوقی دانشگاه با حضور مسئولان و کارکنان مربوطه تشکیل و نتایج به اینجانب اعلام گردد.

پیام تبریک معاون بهداشت دانشگاه به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط

  • PDF

لزوم ورود بخش خصوصی به نظام ارجاعمعاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی روز جهانی بهداشت محیط را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر مهدی قلیان در این پیام آورده است: بی شک یکی از عوامل مهم در رسیدن به توسعه پایدار، حفظ و ارتقای سلامت محیط پیرامون انسان ها بوده و نقش تعیین کننده جامعه بهداشت محیط در تصمیم گیری های مبتنی بر شواهد و حسای سازی کارگزاران نظام سلامت جهت تصمیم گیری و اعمال سیاست گذاری های متناسب، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

اینجانب با تقدیر از تلاش های بی شائبه همکاران محترم بهداشت محیط در مشهد مقدس و شهرستان های تابعه دانشگاه و تبریک روز جهانی بهداشت محیط، موفقیت روزافزون این عزیزان را در خدمت به مردم شریف استان و زائران و مجاوران آقا علی ابن موسی الرضا (ع) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

امیدوارم با بهره گرفتن از تمامی استعدادها ، فرصت ها، ظرفیت ها ، امکانات ملی و تجربیات بخش های دولتی و خصوصی، کارنامه درخشانی در دفتر افتخارات جامعه پرتلاش و خدوم بهداشت محیط ثبت گردد.

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

  • PDF

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت هفته دفاع مقدسرییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به جامعه دانشگاهی استان خراسان رضوی به ویژه دانشجویان تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر محمدرضا دارابی در این پیام آورده است:اکنون که دانشگاه علوم پزشکی مشهد  به سوی اهداف عالیه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خود به پیش می رود امید است که حضور گرم و پر نشاط دانشجویان جدیدالورود، محیط علمی و فرهنگی این دانشگاه را پر بارتر و پویاتر از سال های گذشته نماید.

از استادان و دانشجویان عزیز تقاضا دارم با تمام توان و مسئولیت‌پذیری بالا در توسعه علمی کشور گام برداشته و در جهت تعالی آینده ایران  و دستیابی به قله های  رفیع علم و  دانش و فرهنگ که مهمترین هدف دانشگاه است آن طور که شایسته و در خور شان ایران اسلامی است تلاش نمایند .

مقدم شما عزیزان را به دانشگاه علوم پزشکي مشهددر جوار بارگاه نوراني امام مهرباني ها خوش آمد مي گويم  و امیدوارم در سال تحصیلی جدید، با تکیه بر توانمندی ها و با ایده ها و اندیشه های نو ، با پایبندی به ارزش ها و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیطی پرنشاط به فعالیت علمی بپردازید.

همچنین از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌خواهم که برای دستیابی  به جایگاه دانشگاه در افق های برنامه ریزی شده  همچون گذشته  با همراهی و همدلی همیشگی سخت تلاش نمایند.

اینجانب با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، آغاز سال تحصیلی  را به همه ارادتمندان ساحت علم و دانش و سنگربانان تحصیل،اعم از اعضا هیات علمی و کارکنان دانشگاه و دانشجویان صمیمانه تبریک گفته و برای همگان، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت هفته دفاع مقدس

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی تاکید نموده است: قدرت، صلابت و شکوه امروز ایران اسلامی، مرهون مجاهدت‌ها و جانفشانی های رزمندگان و ایثارگران و خانواده های آنان بوده است.

دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ملت بزرگ ایران است و این حقیقت را آشکار ساخت که ملت رشید و بزرگوار ایران در قبال دشمنان خود تحت هر شرایطی با تمام وجود از وجب به وجب خاک خود و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران حراست می کنند و در این راه از بذل جان و مال خود هیچ دریغ ندارند.

بدون تردید آرامش و امنیت امروز کشورمان و پیشرفت و توسعه  همه جانبه ، مدیون و مرهون رهبری امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و از خود گذشتگی ملت شهید پرور و شهدا و رزمندگان ایثارگری است که در مسیر اعتلای اسلام و کشور و صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش های متعالی آن در هشت سال دفاع مقدس، جان بر طبق اخلاص نهاده و خون پاک و مطهر خویش را در این راه عزت آفرین فداکارانه و شجاعانه تقدیم نمودند.

هفته "دفاع مقدس" فرصت ارزشمند و مغتنمي است تا ملت سرافراز و غيور ايران اسلامي بار ديگر با مرور خاطرات و حماسه هاي سرداران دلير خود در جبهه هاي حق عليه باطل، ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي امام راحل ، شهدا، رزمندگان، ايثارگران و يادگاران هشت سال جنگ تحميلي، تجليل و تكريم نمايند.

اینجانب ضمن گرامیداشت و تهنیت این ایام غرور آفرین به مردم شریف استان به ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد، یاد و خاطره رزمندگان، جانبازان ، آزادگان و شهدای گرانقدری که لحظه ای در دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور و انقلاب اسلامی درنگ ننمودند را گرامی داشته و توفیق همگان را از درگاه پروردگار آرزومندم .

آخرین اخبار