پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز خبرنگار

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار بر تمامی فعالان رسانه ای استان خراسان رضوی، اظهار داشته است: روز خبرنگار یادآور مجاهدت زنان و مردان حقیقت طلبی است که بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را برافراشته اند  و  خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است؛ خبرنگاران به عنوان حلقه واسط مسوولان و آحاد مردم، با فعالیت خستگی ناپذیر و شبانه روزی خود مخاطبان را از وقایع و رویدادهای جامعه آگاه و با ابتکار، خلاقیت و تیزهوشی خود در کسب و انتشار به موقع خبر، شور و نشاط و امید را به جامعه هدیه می دهند.

خبرنگاران از ارکان اساسی رشد و تعالی جامعه هستند که خاضعانه و بی‌ادعا با جوهرجان خویش همچون دیده بانی راستین ضمن هدایت افکار عمومی، در امر آگاهی بخشی، ارتقاء شفافیت و صیانت از حقوق شهروندی مشق حقیقت می کنند.

آن‌چه شما می‌نگارید؛ نه فقط در یک رسانه که در جان و دل مردم ثبت و ضبط می شود و خوش بر احوال آنان که در مسیر حق و حقیقت گام برمی‌دارند و ارزش این حرفه‌ ارزشمند و گران‌قدر را آنچنان که باید درک می‌کنند و پاس می‌دارند.

با گرامیداشت یاد و خاطره‌ خبرنگاران شهید و همیشه زنده‌ کشورمان، فرارسیدن هفدهم مرداد را به تمامی اصحاب رسانه بویژه آنها که در عرصه سلامت فعال هستند، تبریک می گویم و امیدوارم با تلاشی خستگی‌ناپذیر، در مسیر عزت و شرف کشور و خدمت به ملت بزرگ ایران گام بردارید.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.