پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت هفته دفاع مقدس

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی تاکید نموده است: قدرت، صلابت و شکوه امروز ایران اسلامی، مرهون مجاهدت‌ها و جانفشانی های رزمندگان و ایثارگران و خانواده های آنان بوده است.

دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ملت بزرگ ایران است و این حقیقت را آشکار ساخت که ملت رشید و بزرگوار ایران در قبال دشمنان خود تحت هر شرایطی با تمام وجود از وجب به وجب خاک خود و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران حراست می کنند و در این راه از بذل جان و مال خود هیچ دریغ ندارند.

بدون تردید آرامش و امنیت امروز کشورمان و پیشرفت و توسعه  همه جانبه ، مدیون و مرهون رهبری امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و از خود گذشتگی ملت شهید پرور و شهدا و رزمندگان ایثارگری است که در مسیر اعتلای اسلام و کشور و صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش های متعالی آن در هشت سال دفاع مقدس، جان بر طبق اخلاص نهاده و خون پاک و مطهر خویش را در این راه عزت آفرین فداکارانه و شجاعانه تقدیم نمودند.

هفته "دفاع مقدس" فرصت ارزشمند و مغتنمي است تا ملت سرافراز و غيور ايران اسلامي بار ديگر با مرور خاطرات و حماسه هاي سرداران دلير خود در جبهه هاي حق عليه باطل، ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي امام راحل ، شهدا، رزمندگان، ايثارگران و يادگاران هشت سال جنگ تحميلي، تجليل و تكريم نمايند.

اینجانب ضمن گرامیداشت و تهنیت این ایام غرور آفرین به مردم شریف استان به ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد، یاد و خاطره رزمندگان، جانبازان ، آزادگان و شهدای گرانقدری که لحظه ای در دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور و انقلاب اسلامی درنگ ننمودند را گرامی داشته و توفیق همگان را از درگاه پروردگار آرزومندم .

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.