پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

  • PDF

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای ارائه خدمات به دانشگاه های علوم پزشکی منطقه آمایشی 9رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکید نموده است: یوم الله 22 بهمن یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام (ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌اند.

دکتر محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است: ایام الله دهه مبارک فجر یادآور روزهای غرورآفرین حضور یکپارچه ملت همیشه در صحنه و سرافراز ایران در دفاع از ارزشها و آرمان های انقلاب است، انقلابی بزرگ که با رهبری امام خمینی (ره) طومار استبداد و ظلم رژیم طاغوت را درهم پیچید و استقلال، آزادی و خودباوری را در کشور پایه گذاری نمود.

فرارسیدن سالگرد پیروزي انقلاب اسلامي، تجلي افتخار، عزت و سربلندي ملت سرافراز ايران اسلامي است و فرصتی است بس غنیمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

ملت ایران ، صاحبان اصلی و سرمایه تمام نشدنی این انقلاب اند که با دشمن شناسی و وحدت کلمه همواره پشتیبان انقلاب بوده و هستند، امسال که دشمنی و خصومت بدخواهان این مرز و بوم آشکارتر شده است بی شک شاهد حضور پررنگ تر مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن خواهیم بود تا جواب دندان شکن دیگری به این دشمنی ها، تهدیدات و بدعهدی ها بزنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن تبريک چهل و یکمین سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي تاکيد کرده است:امسال نیز در روز بیست و دوم بهمن ماه، دانشجویان آگاه، اساتید فرهیخته و کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني در سراسر استان خراسان رضوي همگام با سایر قشرهاي مختلف مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی، با گامهایی استوار، مصمم و پرخروش در صفوفی به هم پیوسته در راهپیمایی باشکوه و سراسری گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شرکت خواهند کرد و بار دیگر وحدت، اقتدار و عزم ملی را برای پاسداشت دستاوردهای انقلاب به جهانیان نشان خواهند داد.

گفتني است: ستاد گراميداشت دهه مبارک فجر در اطلاعيه اي؛ ميدان بسيج (فلکه برق) درب اصلي شرکت برق ، ساعت 9 صبح را به عنوان ميعادگاه دانشگاهيان دانشگاه علوم پزشكي مشهد براي خلق حماسه اي ماندگار اعلام کرده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.