پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز مهندس

  • PDF

دعوت رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از جامعه دانشگاهیان برای حضور آگاهانه و گسترده در انتخاباترییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی پنجم اسفند، زادروز خواجه نصیرالدین طوسی و «روز مهندس» را به تمامی تلاشگران این عرصه در دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین بحرینی طوسی در این پیام آورده است: مهندسان تداعی کنندگان ابتکار، نوآوری و خلاقیت و زمینه‌ ساز رشد و محرک موتور پیشرفت کشور هستند و به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از توانمندی های خود در عرصه های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری رسانند.

بدون شک نامگذاری اين روز و بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان شخصیتی نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی به نام روز مهندس، در راستای توجه به نقش والا و ارزشمند تلاشگران این عرصه است.

اینجانب با تبریک " روز مهندس" به تمامی مهندسان خدوم وپرتلاش بویژه همکاران شاغل در دانشگاه علوم پزشکی مشهد درحوزه های سخت افزاری و نرم افزاری که بخش عمده توسعه ،تجهیز و بازسازی بخش های مختلف دانشگاه مرهون تلاش این قشر فعال و پویاست؛ از خداوند منان، سلامت و سربلندی ایشان و توفیق خدمت بیشتر را خواهانم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.