توضیحات روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص انتشار مطلب حضور 700 تبعه چینی در برخی رسانه ها

  • PDF

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص انتشار خبری با موضوع " حضور 700 طلبه چینی در حوزه علمیه قم" در فضای مجازی و برخی از رسانه های گروهی از قول دکتر محمد حسین بحرینی رییس  این دانشگاه توضیحاتی را ارائه داد.

در نشست خبری که روز گذشته با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مسئولان رسانه های گروهی این شهر با موضوع کرونا برگزار شد، جمله حضور 700 تبعه چینی در شهر قم به اشتباه و سهوا "طلبه چینی" از سوی خبرنگار برداشت می شود و در خبر نیز با همین عنوان منتشر می شود.

با کمال تاسف شاهد هستیم که رسانه های معاند از این جمله سوء استفاده نموده و تلاش می کنند با جو سازی موجب بروز اختلاف میان دو نهاد علمی و ارزشمند حوزه و دانشگاه شوند.

نیک می دانیم که طلاب و روحانیون از بازوان قدرتمند دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تمام برهه های زمانی محسوب می شوند و هر زمان که دانشگاه در هر زمینه نیاز به همکاری و همیاری این قشر فرهیخته و دانشمند داشته است یاری رسان بوده اند.

دانشگاه به عنوان یک نهاد برخاسته از انقلاب اسلامی حضور طلاب و دانشجویان خارجی را ارج نهاده و تحت هیچ شرایطی اجازه اهانت به ساحت این عزیزان را نخواهد داشت.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این اطلاعیه  تاکید کرده است: رییس دانشگاه منتسب به خاندان سادات بوده، فردی شناخته شده و مشهور به ارادت به طلاب، فضلا و روحانیون معظم می باشد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.