رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد درگذشت مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی را تسلیت گفت

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن تسلیت  ضایعه درگذشت مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی آورده است؛ ایشان مدیری متعهد و دلسوز، پرکار، صادق و متواضع بود که لحظه‌ای از خدمت به مردم دریغ نداشت .

دکتر محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است: درگذشت دوست،برادر،همکار و پزشک ارزشمند و پرتلاش دکتر سید مرتضی وجدان مدیر کل فقید بیمه سلامت که عمر با برکت خویش را با همت وصف‌ناشدنی صرف خدمت به مردم نمود؛ ضایعه ای جبران ناپذیر براي جامعه پزشکي است و همه ما را متاثر و اندوهگين نموده است.

اینجانب درگذشت جانگداز دکتر سید مرتضی وجدان را به خانواده محترمش، جامعه پزشکی و مردم شریف استان  تسلیت عرض می نمایم. و از خداوند رحمان و غفار برای آن فقید سعید، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و سلامت آرزومندم.

به طور حتم جای خالی چنین انسان ارجمندی به سادگی پر نخواهد شد، اما اطمینان دارم، سپید پوشان این دیار، با ایمان و عزمی راسخ، راه او را ادامه خواهند داد؛ انسانهای شریفی که رفع رنج و درمان درد هموطنان را بر آسایش خویش ترجیح می دهند.

دکتر سید مرتضی وجدان مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی که به علت ابتلا به بیماری کرونا حدود دو هفته در بیمارستان امام رضا(ع) بستری بود ، به رغم تلاش وافر تیم درمان به دلیل شدت بیماری صبح امروز دعوت حق را لبيک گفت و جان به جان آفرين تسليم کرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.