کسب عنوان پژوهشگر برتر سال توسط عضو هیات علمی دانشگاه

  • PDF

در هفدهمین جشنواره پژوهشگران و فناوران برتر سال 95، از عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان پژوهشگر برتر  کشور درحوزه پزشکی تجلیل شد.

به گزارش وب دا، دکتر رامین صادقی دانشیار گروه پزشکی هسته ای دانشگاه علوم پزشکي مشهد، پژوهشگر و محقق فعال و برجسته دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دلیل فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی موثر و کسب عناوین برتر در جشنواره رازی به عنوان در هفدهمین جشنواره پژوهشگران و فناوران برتر سال 95 که با حضور  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، به عنوان پژوهشگر برتر کشوردرحوزه پزشکی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

ارائه بیش از 190 مقاله و انتشار در پایگاه ها و مجلات معتبر علمی جهان، همکاری با گروه های مختلف آموزشی در زمینه مرور نظام مند متون ،کسب عناوین برتر در جشنواره رازی، کسب عنوان پژوهشگر برتر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد از جمله فعالیت ها و موفقیت های دکتر رامین صادقی به شمار می رود.

دکتر صادقی در مصاحبه با واحد خبر وب دا، با اشاره به اینکه بیشتر فعالیت های تحقیقاتی در زمینه پزشکی هسته ای و در حیطه غدد لنفاوی پیشاهنگ است اظهار داشت: علاوه بر این با دیگر گروه های آموزشی همکاری مشترک در زمینه مرور نظام مند متون صورت گرفته و تا کنون 30 تا 40 مقاله منتشر شده است.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اجرای فعالیت های پژوهشی در کنار آموزش را مهم و ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: پژوهش زیر بنای توسعه کشور است و اگر عضو هیات علمی به روش و یا شیوه علمی جدیدی دست پیدا می کند باید آن را ارائه دهد و به ثبت برساند.

 دانشیار گروه پزشکی هسته ای دانشگاه علوم پزشکي مشهد تاکید کرد: اگر فعالیت های پژوهشی انجام نشود به طور حتم آموزش هم ناقص خواهد بود. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار