اعلام آخرین مهلت نام نویسی در فراخوان جذب دانشجوی پسادکترا

  • PDF

فراخوان پذیرش دانشجوی پسا دکترا در دانشگاه علوم پزشکی مشهدنخستین فراخوان جذب دانشجوی پسا دکترا داخل دانشگاه سال ۹۷ دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

به گزارش وب دا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: این فراخوان در ۱۹ فیلد تحقیقاتی و با حمایت مالی این معاونت منتشر شده است و داوطلبان واجد شرایط تا ۲۴ خرداد مهلت دارند با مراجعه به ( اینجا ) نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و نام نویسی اقدام نمایند.

دکتر محسن تفقدی خاطر نشان کرد: مدل سازی در حوزه سلامت، بیماری عروق کرونر، بررسی اثرات برخی گیاهان دارویی و فراورده های گیاهی بر روی مدل رت تیروتوکسیک، بررسی اثرات برخی مواد گیاهی و صمغ ها  بر روی حافظه در مدل کم کاری تیروئید و  اختلال حافظه در رت دیابتی،بررسی اثرات پاره ای از گیاهان و فراورده های گیاهی بر دیابت در رت دیابتی شده با استرپتوزوسین، ارتباط الکتروکاردیوگرام وبیومارکرها، ،روانپزشکی،  پزشکی مولکولی،  تغذیه، بیوشیمی،  بیوتکنولوژی، علوم  تغذیه، بیوشیمی و رشته های هم زمینه، دیابت – سندرم متابولیک –  کانسر تیروئید، سلول درمانی و ایمونولوژی، پزشکی بازساختی و مهندسی بافت، طراحی و سنتز مهار کننده های آنزیم HTLV-۱ پروتئاز، توليد و ارزيابي باليني پروتئين هاي ضد باكتريايي، ارزیابی خطر مواد سمی در مواد غذایی-سم شناسی سلولی مولکولی ترکیبات موثر بر روی قلب و عروق، Biomarkers/drug discovery in colorectal cancer (In vitro; In vivo; clinical studies)، سرطان،"فیزیولوژی و فارماکولوِژی، گیاهان داروئی، التهاب، توکسیکولوژی، بیومکانیک قرنیه - ساخت  و پروتزهای قرنیه، شیمی دارویی(دارورسانی هدفمند)، متابولومیکس، از جمله فیلدهای تحقیقاتی این فراخوان محسوب می شود.

دوره پسادكتري دوره‌اي است موقت و معين (حداقل يك سال و حداكثر دو سال) كه براي انجام فعاليت‌هاي پژوهشي به منظور ارتقاي مهارت‌هاي تخصصي و ضرورت‌ تحقيقات مستقل برای متقاضی گذراندن این دوره و در حوزه مرتبط با تخصص وي ايجاد مي‌شود.

داشتن مدرك دكتري تخصصي (Ph.D.) مورد قبول وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري كه بيش از یکسال از تاريخ اتمام تعهدات قانونی و یا سه سال از تاریخ اخذ مدرك Ph.D. نگذشته باشد.،داشتن حداقل سه مقاله علمي نمایه شده ISI بعد از تاریخ شروع به تحصیل به عنوان دانشجوی Ph.D. و به عنوان نویسنده اول یا مسئول، برخورداري از صلاحيت‌هاي عمومي و عدم منع قانوني برای فعالیت به عنوان دانشجو و انتخاب یکی از اساتید واجد شرایط جدول اعلام نیاز از جمله شرایط داوطلبان به شمار می رود.

 

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار