فراخوان پذیرش دانشجوی پسا دکترا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

دومین فراخوان جذب دانشجوی پسا دکترا داخل دانشگاه سال ۹۷ دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

به گزارش وب دا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد:  این فراخوان در 10 فیلد تحقیقاتی و با حمایت مالی این معاونت منتشر شده است و داوطلبان واجد شرایط تا 30 آبان  مهلت دارند  برای  نام نویسی اقدام کنند.

دکتر محسن تفقدی خاطر نشان کرد:این دوره  در فیلدهای  تحقیقاتی مختلف نظیر متابولومیکس، بیوشیمی بالینی، علوم تغذیه ، سلولهای بنیادی ، تولید و ارزیابی بالینی پروتئین های ضد باکتریایی و .... دانشجو می پذیرد.

وی افزود: : دوره پسادكتري دوره‌اي موقت و معين (حداقل يك سال و حداكثر دو سال) است كه براي انجام فعاليت‌هاي پژوهشي به منظور ارتقاي مهارت‌هاي تخصصي و ضرورت‌ تحقيقات مستقل برای متقاضی گذراندن این دوره و در حوزه مرتبط با تخصص وي ايجاد مي‌شود.

وی داشتن مدرك دكتري تخصصي (Ph.D.) مورد قبول وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري كه بيش از یکسال از تاريخ اتمام تعهدات قانونی و یا سه سال از تاریخ اخذ مدرك Ph.D. نگذشته باشد، داشتن حداقل سه مقاله اصیل علمي پژوهشی دارای DOI  و نمایه شده در ISI (science citation index expanded بعد از تاریخ شروع به تحصیل به عنوان دانشجوی Ph.D و به عنوان نویسنده اول یا مسئول، برخورداري از صلاحيت‌هاي عمومي و عدم منع قانوني برای فعالیت به عنوان دانشجو را از جمله شرایط داوطلبان  عنوان کرد.

داوطلبان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار