تمدید مهلت شرکت در جشنواره هفته پژوهش و فناوری دانشگاه

  • PDF

فراخوان شرکت در جشنواره هفته پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهدمهلت شرکت در جشنواره هفته پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد تا بیستم آبان ماه تمدید شد.

به گزارش وب دا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: جشنواره هفته پژوهش و فناوری با هدف گسترش روحیه تحقیق و پژوهش و جلب مشارکت حداکثري محققين دانشگاه و نيز پاسداشت تلاش آنان برنامه ريزي و برگزار می  شود.

دکتر محسن تفقدی خاطر نشان کرد:اين جشنواره فعاليتهاي پژوهشي يکساله محققين دانشگاه را مورد ارزيابي و بررسي قرار داده و به معرفي و تقدير از برگزيدگان همان مقطع يکساله خواهد پرداخت.

وی خاطر نشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد به عنوان یکی از دانشگاههای مادر در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور،داراي بیش از 900 عضو هیات علمی است و رسالتی متناسب با جایگاه خویش در به حرکت درآوردن چرخ پژوهش و فناوری و ارتقاءجایگاه علمی کشور و به تبع آن افزایش سطح سلامت و رفاه و آسایش جامعه بر عهده دارد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: این جشنواره در محورهای برگزيده پژوهشي در يکي از گروههاي علمي،برگزيده پژوهشي جوان،برگزيده پژوهشي آزاد،فناور برتر،مقاله اصیل/ مروری چاپ شده در مجله نمایه شده در نمایه نامه ISI با بالاترین IF،مقاله اصیل یا مروری با بیشترین ارجاع (Citation)،بيشترين برونداد پژوهشي با کمترين اعتبار جذب شده از دانشگاه در قالب طرح پژوهشی،مراکز تحقیقات برتر،همايش علمي پژوهشي برتر سال،تاليف و ترجمه برتر در حوزه کتاب،پيشکسوت برگزيده،مجلات علمي پژوهشي برتر،کارگزار يا خير پژوهشی برگزیده،بیشترین اعتبار پژوهشی جذب شده از خارج دانشگاه و دانشجویان برگزیده پژوهشي برگزار می شود.

اعضاء هيات علمي و ساير پژوهشگران دانشگاه  می توانند تا پایان بیستم آبان  با مراجعه به وب سایت جشنواره به نشانی

(اینجا)  و مطالعه شیوه نامه نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

دانشجویان متقاضی برای شرکت در جشنواره  نیز می توانند به صفحه اختصاصی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه به  نشانی (اینجا)  مراجعه نمایند.

آخرین اخبار