اعطای گرنت به استادیاران جوان برتر دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با در نظر گرفتن اعتبارات خود و شرایط خاص، به منظور تشویق محققان جوان و فعال، اقدام به تعریف شاخص هایی برای تشویق استادیاران جوان برتر نموده است.

دکتر محسن تفقدی در گفتگو با وب دا خاطر نشان کرد: معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، همه ساله به منظور تشویق محققان جوان اقدام به اعطای گرنت تحقیقاتی تشویقی به استادیاران  فعال و جوان می کند.

وی سن کمتر از ۴۰ سال و عضویت در هیات علمی دانشگاه (استادیاران طرحی، قراردادی و پیمانی دانشگاه و در دانشکده های تازه تاسیس مربیان) را از شرایط دریافت کنندگان این تسهیلات برشمرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد:متقاضی باید نویسنده اول یا مسئول مقاله بوده و مقاله باید اصیل یا مروری (تاریخ انتشارمقاله در سال 2017 یا 2018 میلادی) باشد و پذیرش مقاله مورد قبول نبوده و در هنگام ارسال مدارک باید مقاله منتشر شده باشد .همچنین مقاله باید در مجلات ISI با شاخص IF=3  و بالاتر و یا در فهرست 5 درصد برتر رشته های موضوعی مبتنی بر cite score منتشر شده باشد.

معاون پژوهش و فناوری اظهار نمود : تمامی علاقمندان و واجدین شرایط باید مستندات لازم به همراه  تصویر حکم استادیاری و اعلام مشخصات مقاله به فورمت "ونکوور" وکد مقاله ثبت شده در پژوهان را به مدیریت پژوهش و فناوری دانشگاه ارسال کنند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار