حضور فعال دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری

  • PDF

 نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان از ۱۲ تا ۱۵ آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برپا شده است و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این نمایشگاه حضوری فعال دارد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد با  برپایی هفت غرفه در قالب معرفی محصولات و توانمندی های شرکت های فناور مراکز رشد ، دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی در این نمایشگاه حضوری فعال دارد.  

دکتر تفقدی خاطر نشان کرد: برپایی نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری می تواند فرصتی باشد برای برقراری ارتباط بیشتر و بهتر، بین مراکز دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان با بخش صنعت  و هرچه این ارتباط قوی تر باشد می تواند  در مسیر رشد و توسعه کشور گام های بلندتری برداشت.

در این نمایشگاه که با شعار 'پژوهش و فناوری بستری برای تجاری سازی و فرصتی برای سرمایه گذاری' برپا شده است ، علاوه بر دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، دانشگاهها و واحدهای فناور، واحد های صنعتی و شرکت های دانش بنیان حضور دارند و محصولات و نتیجه تحقیقات و پژوهش های خود را در 350 غرفه به وسعت 11 هزار متر مربع به نمایش گذاشته اند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار