Clean Room مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد آماده ارائه خدمات به محققان و پژوهشگران

  • PDF

رییس مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آمادگی ارائه خدمات تحقیقاتی در Clean Room (اتاق تمیز) این مرکز به پژوهشگران خبر داد.

دکتر مجید ممیزان در گفتگو با وب دا با بیان اینکه اتاق تمیز این مرکز بر اساس اعتبار سنجی های انجام شده، کلاس C(کلاس 10000) را کسب کرده است اظهار کرد: در حال حاضر با فراهم سازی زیر ساخت های مناسب، اتاق تمیز این مرکز آماده ارائه خدمات به فناوران و نوآوران در سطح استان است.

وی تصریح کرد: اتاقهای تمیز بر حسب فراهم نمودن محیط های استریل و عاری از گردو غبار طراحی و ساخته می شوند و طبق استاندارد بین المللی GMPبا توجه به محصولات استریل به لحاظ تمیزی به کلاسهای A,B,C&Dتقسیم می شوند.

رییس مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه این اتاق ها در تولید محصولات داروسازی،صنعت،تجهیزات پزشکی،تجهیزات حساس الکترونیکی و تحقیقات زیست پزشکی کاربرد دارد خاطر نشان کرد:اتاق تمیز مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی در کلاس C(کلاس 10000) طراحی و ساخته شده و آماده ارائه خدمات به فن آوران و نوآوران در زمینه تولید محصول و کسب استاندارهای جهانی(GTP,ISO.GMP)می باشد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار