فراخوان پذیرش دانشجوی پسا دکترا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

فراخوان پذیرش نیرو به صورت قرارداد انجام کار معین در دانشگاه علوم پزشکی مشهدنخستین فراخوان جذب دانشجوی پسا دکترا داخل دانشگاه سال 98 دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: این فراخوان در 11 فیلد تحقیقاتی و با حمایت مالی این معاونت منتشر شده است و داوطلبان واجد شرایط تا 23 خرداد مهلت دارند با مراجعه به ( اینجا ) نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و نام نویسی اقدام نمایند.

دکتر محسن تفقدی خاطر نشان کرد: ترکیبات گیاهی و اثرات بیولوژیک، اتولارینگولوژی،بررسی بیولوژیکی روغن دانه انار و فرم نانو کپسوله آن،فیزیولوژی و فارماکولوِژی، گیاهان داروئی، التهاب و سم شناسی، فیزیولوژی اندوکرین،سرطان،تشخیص های مولکولی و بیوشیمیایی و درمانهای نوین و ...، کارآزمایی بالینی در زمینه بیماری های قلبی و متابولیک - طراحی و مطالعه داروهای بیماری های قلبی و متابولیک،نوروفارماکولوژی و علوم اعصاب،مهندسی بافت و سلول درمانی،بیوشیمی،تولید و ارزیابی پروتیین های ضد میکروبی از جمله فیلدهای تحقیقاتی این فراخوان محسوب می شود.

وی خاطر نشان کرد : دوره پسادكتري دوره‌اي است موقت و معين (حداقل يك سال و حداكثر دو سال) كه براي انجام فعاليت‌هاي پژوهشي به منظور ارتقاي مهارت‌هاي تخصصي و ضرورت‌ تحقيقات مستقل برای متقاضی گذراندن این دوره و در حوزه مرتبط با تخصص وي ايجاد مي‌شود.

داشتن مدرك دكتري تخصصي (Ph.D.) مورد قبول وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري كه بيش از یکسال از تاريخ اتمام تعهدات قانونی و یا سه سال از تاریخ اخذ مدرك Ph.D. نگذشته باشد،داشتن حداقل سه مقاله اصیل علمي پژوهشی دارای DOI  و نمایه شده ISI بعد از تاریخ شروع به تحصیل به عنوان دانشجوی Ph.D و به عنوان نویسنده اول یا مسئول، برخورداري از صلاحيت‌هاي عمومي و عدم منع قانوني برای فعالیت به عنوان دانشجو و انتخاب یکی از اساتید واجد شرایط جدول اعلام نیاز از جمله شرایط پذیرش داوطلبان به شمار می رود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار