برگزاری استارت آپ فرصتی برای تبدیل ایده به محصول

  • PDF

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال رونق تولید و در راستای توانمند سازی و آموزش دانشجویان  مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه در نظر دارد با برگزاری هفت استارت آپ و بیست کارگاه در حوزه کارآفرینی در جهت پرورش ایده‌های خلاقانه دانشجویان و علاقه مندان به حوزه فناوی سلامت گام بردارد

به گزارش وب دا، به همین منظور جلسه توجیهی و هم اندیشی برای کارشناسان ارتباط با صنعت دانشگاه ها و دبیران کمیته تحقیقات دانشجویی در اتاق شورای معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه مشهد برگزار شد.

در این نشست تاکید شد، دانشجویان به حضور در رویداد های استارت آپ ها تشویق و ترغیب بیشتری شوند  تا از این طریق بتوانند آموزش های لازم برای تبدیل ایده های خلاقانه خود به محصول تجاری را فرا گرفته و با جدید ترین روشهای کسب و کار آشنا شوند.

لازم به ذکر است معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تلاش می کند تا بر گزاری رویداد های استارت آپ و ایجاد فضاهای نوآوری و تفکر خلاق به دانشجویان کمک کند تا  روشهای تجاری سازی ایده و چگونگی تبدیل ایده به محصول را فرا گیرند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار