آغاز به کار رویداد ایده پروری و کار آفرینی پرستاری، مامایی، اتاق عمل و فوریت های پزشکی

  • PDF

رویداد ایده پروری و کارآفرینی پرستاری، مامایی، اتاق عمل و فوریت های پزشکی با داوری ایده های دریافتی آغاز شد.

عضو هیات علمی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دبیر علمی رویداد ایده پروری در حاشیه این رویداد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: این رویداد درمحورهای  پیشگیری، ارتقا خود مراقبتی،خدمات مراقبت در منزل، روش های طب مکمل و جایگزین و  طراحی و ساخت تجهیزات خدمات محور بالینی برگزار می شود.

دکتر عاقبتی با بیان اینکه در مدت زمان فراخون 113 ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال شد خاطر نشان کرد: در این مرحله داوران در گروه های تخصصی مختلف ایده های دریافتی را بررسی و 12 ایده برتر را انتخاب می کنند.

وی با بیان اینکه رویداد ایده پروری و کارآفرینی  22 الی 24 تیر ماه برگزار و ایده های برتر با هم به رقابت خواهند پرداخت تصریح کرد: در مدت زمان برگزاری این رویداد 3 تیم برتر انتخاب و ضمن اعطای جوایز 20، 15 و 5 میلیون تومانی برای تبدیل ایده به محصول به شرکت های دانش بنیان معرفی خواهند شد.

مسئول دفتر ارتباط با صنعت دانشکده پرستاری و دبیر علمی رویداد نوآوران سلامت،محوریت اجرای ایده ها بر اساس نیاز کشور و اجرای کارهای تیمی و تخصصی از جمله موارد تاثیر گذار در انتخاب ایده ها به شمار می رود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار