برگزاری رویداد ایده پروری در حوزه کارکنان در دستور کار قرار دارد

  • PDF

رییس مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برنامه ریزی برای برگزاری رویداد ایده پروری در حوزه کارکنان دانشگاه خبر داد.

دکتر مجید ممیزان در حاشیه رویداد ایده پروری و کارآفرینی پرستاری، مامایی، اتاق عمل و فوریت های پزشکی در گفتگو با وب دا با بیان اینکه توسعه هر کشور بر پایه تولید محصول است اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی با حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع و واحد آموزش، در صورت تایید و به منظور استفاده از ایده های خلاقانه گروه کارکنان، رویداد ایده پروری در این زمینه نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه تا کنون سه رویداد ایده پروری در حوزه های پزشکی در دانشگاه برگزار شده است تصریح کرد: ایده های برتر در  هر رویداد ضمن دریافت جوایز به شرکت های دانش بنیان برای تولید محصول معرفی می شوند.

مدیر توسعه فناوری سلامت و دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص رویداد ایده پروری و کارآفرینی پرستاری، مامایی، اتاق عمل و فوریت های پزشکی اظهار کرد: این رویداد با همکاری گروه ایران بنیان درمحورهای پیشگیری، ارتقا خود مراقبتی،خدمات مراقبت در منزل، روش های طب مکمل و جایگزین و  طراحی و ساخت تجهیزات خدمات محور بالینی برگزار می شود.

دکتر ممیزان از همکاری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و  شتابدهنده سلامت مِتاسِل  در برگزاری این رویداد ایده پروری و کارآفرینی خبر داد و گفت: در این رویداد کارآفرینی و اشتغال زایی 113 ایده دریافت شده است که پس از داوری 12 ایده در روزهای 22 الی 24 تیر ماه با هم به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت سه ایده پذیرفته خواهد شد.

مرحله داوری رویداد ایده پروری و کارآفرینی پرستاری، مامایی، اتاق عمل و فوریت های پزشکی با حضور جمعی از داوران در حوزه های مختلف تخصصی با حضور ایده پردازان و جمعی از اعضای هیات علمی دانشکده پرستاری و مامایی در تالار امام رضا(ع) دانشکده پزشکی برگزار شد.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار