فراخوان شرکت در رویداد ایده پروری و کارآفرینی در حوزه دندانپزشکی

  • PDF

یکصد میلیارد تومان ظرفیت اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای شرکت‌های دانش‌بنیان‌ خراسان رضویمدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برگزاری رویداد ایده پروری و کارآفرینی در حوزه دندانپزشکی در شهریور ماه امسال در این دانشگاه خبر داد.

دکتر مجتبی سنکیان در گفتگو با وب دا اظهار کرد: این رویداد در محورهای مواد دندانی پیشگیرانه و درمانی، بهبود کیفیت خدمات دندانپزشکی،ابزار و تجهیزات دندانپزشکی و بهبود شرایط محیطی دندانپزشکی (ارگونومی، بهداشت جیوه، مدیریت مطب و ...) 5 الی 7 شهریور در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه پیش رویداد ایده پروری و کارآفرینی دندانپزشکی25 تیرماه در دانشکده دندانپزشکی برگزار می شود افزود: علاقمندان شرکت در پیش رویداد تا 24 تیر ماه می توانند با مراجعه نشانی http://metacell.ir/pishsabtenam/ نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: به سه تن از برگزیدکان این رویداد جوایز از 20 تا 5 میلیون تومان اهدا می شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار