انعقاد تفاهم نامه عـاملیت بین دانشگاه علوم پزشکی گناباد و صندوق سلامت ثامن

  • PDF

یکصد میلیارد تومان ظرفیت اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای شرکت‌های دانش‌بنیان‌ خراسان رضوی رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد از  صندوق سلامت ثامن بازدید و قرارداد عـاملیت  میان دانشگاه علوم پزشکی گناباد و صندوق سلامت ثامن را امضا نمود.

به گزارش وب دا ، دکتر عباس شاپوری مدیر عامل صندوق در مراسم انعقاد قرارداد عاملیت با اشاره به سابقه تاسیس صندوق اظهار کرد: صندوق سلامت ثامن از سال 1390 در راستای کمک به توسعه اقتصاد دانش بنیان و با هدف حمایت از کارآفرینان، شرکت‏های دانش بنیان، محققان و صاحبان ایده با پرداخت تسهیلات و حمایت‏های مالی و مشاوره‏ای تشکیل گردید.

دکتر شاپوری مقدم خاطر نشان کرد : طی این قرارداد صندوق از طرح ها و ایده های دانش بنیان ، کارآفرینی و مراکز رشد که از طریق دانشگاه معرفی می گردند با  اعطای تسهیلات حمایت می نماید .

در این جلسه قرارداد عاملیت به امضای ریاست دانشگاه علوم پزشکی گناباد ، آقای دکتر باذلی و مدیر عامل صندوق آقای دکتر شاپوری مقدم  رسید .

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار

IMAGE
خدمات ایثارگرانه مدافعان سلامت ( پنج شنبه, 08 اسفند 1398 )