انتشار شماره پاییز مجله Nanomedicine Journal

  • PDF

انتشار شماره تابستان مجله Nanomedicine Journalمجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بیست و پنجمین شماره خود را درحالی منتشر کرده که اکنون در ۸ پایگاه بین‌المللی نمایه شده است.

به گزارش وب دا، در شماره پاییز مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد 11مقاله (یک مقاله مروری و 10 مقاله اصیل) در زمینه‌های نانوپزشکی، زیست‌شناسی، بیوتکنولوژی و داروسازی از محققانی از دانشگاه‌های مختلف ایران و خارج کشور به چاپ رسیده است.

دکتر محمد رمضانی با اشاره به کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزارت بهداشت توسط مجله  افزود : مجله Nanomedicine Journal تا کنون موفق به نمایه شدن در پایگاه های

Web of Science – ESCI, Chemical Abstracts Service) CAS), Islamic World Science Citation, Database) ISC), EBSCO, Medical-Journals-Links) MJL), DOAJ, Magiran, IrMedex

گردیده است .      

سردبیر مجله خاطر نشان کرد:  کلیه محققان ، پژوهشگران و علاقه‌مندان به ارسال مقاله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط ارسال به بخش راهنمای ارسال مقالات  به لینک http://nmj.mums.ac.ir مراجعه نمایند.

وی افزود  : مجله Nanomedicine Journal  از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضا  هیأت علمی، پژوهشگران و دانشجویان در زمینه کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه پزشکی استقبال می‌کند.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.