فراخوان نام نویسی در دوره کشف شتابدهنده سلامت الکترونیک متاسل

  • PDF

فراخوان شرکت در کارگاه نگاهی بر اکوسیستم استارتاپی سلامت ایران و جهانشتاب‌دهنده سلامت الکترونیکی مِتاسِل با آگاهی کامل نسبت به چالش های مراحل اولیه استارتاپ‌ها، دوره ای با عنوان "کشف" را طراحی نموده است که به استارتاپ(گروه های کسب و کار) کمک می کند تا به درک درستی از فرآیندهای خود برسند و مسیر رسیدن به سرمایه‌گذار را آغاز نمایند.

به گزارش وب دا، این دوره دو هفته ای کاملاً رایگان است و شتاب‌دهنده در این مرحله به کمک خدمات خود، به استارتاپ‌ها کمک می‌کند تا از یک طرف، زمان و هزینه‌های راه‌اندازی کسب‌وکار را کاهش و از طرف دیگر، احتمال موفقیت خود را افزایش دهند؛ در همین حین، شتاب‌دهنده نیز به این درک می‌رسد که کدام سرمایه گذار شرایط لازم برای سرمایه‌گذاری در هریک از استارتاپها را دارد.

شتابدهنده متاسل علاوه بر موضوعات؛ بهداشت و زیبایی، تجهیزات پزشکی، سلامت دیجیتال، آموزش سلامت و سلامت مادروکودک در اين دوره به طور خاص در حوزه هاي پروتئين هاي نوترکيب با کاربردهاي تشخيصي، درماني و صنعتي،  کيت هاي تشخيصي با پايه مولکولي و پايه الايزا،  آنتي بادي هاي مونوکلونال ، کيت هاي تشخيصي مبتني بر تکنولوژي نانو ،تجهيزات رباتيک سازي آزمايشگاه هاي تشخيصي  ايده مي پذيرد.

متقاضیان این دوره می‌توانند با مراجعه به  http://metacell.ir/kashf  نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

دوره کشف شتابدهنده سلامت الکترونیک متاسل  اول مرداد ماه 99 آغاز خواهد شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.