اعلام عناوین روزهای هفته پژوهش و فناوری در خراسان رضوی

  • PDF

دبیر کمیته علمی ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری خراسان رضوی عناوین روزهای این هفته را در استان اعلام کرد .


 

به گزارش وب دا دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر جلیل توکل افشاری با اشاره به اینکه ویژه برنامه های هفته پژوهش از سوم لغایت ششم دی ماه در استان برگزار می شود اظهار داشت : تمامی تمهیدات لازم برای هر چه بهتر برگزار شدن این هفته در نظر گرفته شده است.

وی پژوهش فناوری جهاد اقتصادی ، پژوهش فناوری توسعه پایدار ، پژوهش فناوری اخلاق حرفه ای و پژوهش فناوری تجاری سازی را از جمله عناوین هفته پژوهش و فناوری در استان برشمرد.

دبیر کمیته علمی ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری خراسان رضوی با اشاره به اینکه ویژه برنامه های هفته پژوهش به منظور توسعه فرهنگ پژوهش و ارائه دستاوردهای علمی برگزار می شود خاطر نشان کرد : برگزاری جشنواره پژوهشی در قالب انتخاب پژوهشگران برتر دانشگاهی و مراکز ، انتخاب دستگاه اجرایی و بخش خصوصی ، انتخاب مراکز رشد برتر ،  انتخاب دانشجویان برتر ، طلاب برتر و پیشکسوت برتر دانشگاهی و برپایی نمایشگاه هفته پژوهش ار جمله برنامه های این هفته است .

دکتر توکل افشاری با اشاره به اینکه ستاد برگزاری هفته پژوهش از هفت کمیته از جمله علمی ، پژوهش مردم و زندگی ،اطلاع رسانی ، آموزش و پرورش ، برگزاری همایشها ، برگزاری مسابقات ، پژوهش و معنویت و فن بازار و بورس ایده تشکیل شده است اظهار داشت : مسئولیت کمیته علمی این ستاد همچون سالهای گذشته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد واگذار شده است .

گفتنی است: کمیته علمی ستاد پژوهش و فناوری به ریاست دکتر شبستری رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، دبیری معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

آخرین اخبار