مهر ماه امسال : برگزاری پنجمین همایش بین المللی سامانه های نوین دارو رسانی

  • PDF

پنجمین همایش بین المللی سامانه های نوین دارو رسانی ایران مهر ماه امسال در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود .

 

دبیر همایش در مصاحبه با وب دا دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت : این همایش دوازدهم الی چهاردهم مهر ماه (برابر با 4 تا 6 اکتبر 2011)با حضور استادان ، اندیشمندان و صاحبنظران ایران و کشورهای آمریکا ، کانادا، هلند و انگلیس برگزار می شود.

دکتر سید ابوالقاسم سجادی هدف از برگزاری این همایش را ايجاد فضاي مناسب برای تمامي اساتيد ، محققين و دانشجويان فعال در زمينه هاي مرتبط با علوم دارويي جهت مشاركت و تبادل دانسته ها ، تجارب و ايده هاي پژوهشي عنوان کرد

وی با اشاره به اینکه در مدت زمان برگزاری این همایش 300 مقاله در قالب پوستر و مقاله ارائه می شود اظهار داشت : این همایش در محورهایی از جمله سامانه های نوین دارو رسانی ، سامانه دارو رسانی هدفمند ، سامانه های ژن رسانی ، سامانه های رهاسازی کنترل شده و نانو تکنولوژی در دارو رسانی برگزار می شود .

دبیر اجرایی پنجمین همایش بین المللی سامانه های نوین دارو رسانی ایران با اشاره به اینکه این همایش به صورت دو سالانه برگزار می شود افزود : در زمان برگزاری این همایش هشت سخنران برجسته خارجی نیز سخنرانی خواهند داشت .

دکتر سجادی گفت : علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند سایت اینترنتی به نشانی http://www.crsiconf.ir/icrc2011 مراجعه کنند.