تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش طب الرضا(ع)

  • PDF

مهلت ارسال مقاله به سومین همایش طب الرضا (ع) تا آذر ماه سال جاری تمدید شد .

 altبه گزارش وب دا دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، دبیر اجرایی سومین همایش طب الرضا(ع) با اشاره به اینکه برگزاری این همایش بنا بر سیاست کلی دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) از مهر ماه به بهمن ماه موکول شده است اظهار داشت : بر این اساس محققان و پژوهشگران می توانند تا پایان آذر ماه مقالات خود را به دبیرخانه این همایش ارسال کنند .

دکتر هادی منوری افزود:مفهوم شناختی طب اسلامی و طب سنتی ، مبانی متدولوژیک طب اسلامی و طب سنتی ، طب اسلامی و اقتصاد ، طب اسلامی ، سنتی و خانواده ، سلامت جسم و روح در سیره رضوی را از جمله محورهای این همایش است .

وی با اشاره به اینکه تا کنون 214 مقاله به دبیرخانه ارسال و از این تعداد 65 مورد پذیرفته شده است گفت :این همایش با هدف احياي طب سنتي و اسلامي در درمان بيماري هاي مختلف برگزار می شود و دارای 7 امتیاز باز آموزی براي تمام رشته های وابسته پزشکي است.

گفتنی است : بنابر سياست کلي دبيرخانه جشنواره فرهنگي هنري امام رضا (ع) مبني بر اينکه جشنواره هاي امام رضا (ع) در طول سال ساري و جاري باشد. دانشگاه هاي برگزار کننده، موظف به برگزاري جشنواره هاي موضوعي خويش در خارج از دهه کرامت گرديده اند. بر اين اساس همايش علمي  پژوهشي طب الرضا (ع) که قرار بود در تاريخ 9 و 10 مهر ماه برگزار گردد به تاريخ 26 و 27 بهمن ماه سال جاري موکول شد.