حضور 400 متخصص داخلی و خارجی در کنگره بین المللی عروق کرونر مشهد

  • PDF

در کنگره بین المللی تازه های عروق کرونر مشهد 400 متخصص و جراح داخلی و خارجی حضور دارند .

 

به گزارش وب دا  دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، این کنگره 13 الی 15 مهر ماه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بیمارستان خیریه قلب  وعروق جواد الائمه (ع) برگزار می شود .

در مدت زمان برگزاری این کنگره متخصصان ، اندیشمندان و جراحان کشورهای ایران ، آمريكا، آلمان، سوئد و امارات متحده عربي به بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین یافته ها و دستاوردهای پیشگیری و درمان بیماریهای قلبی به ویژه عروق کرونر می پردازند .

ارائه آخرين دستاوردهاي علمي توسط گروههاي مختلف پزشكي، آشنايي كارشناسان، پزشكان ، متخصصان گروههاي مختلف پزشكي با آخرين پيشرفتهاي تشخيصي ودرماني بیماریهای عروق کرونر ، نحوه ارجاع، انجام ، تشخيص ودرمانهاي مرتبط با بیماریهای قلب از جمله اهداف این کنگره اعلام شده است .

فوق تخصصان بیماریهای قلب و عروق ، فوق تخصص جراحی قلب و عروق ، فوق تخصص قلب اطفال ، پزشکان عمومی ، متخصص بیماریهای داخلی ، متخصص بیهوشی ، کارشناس ارشد و کارشناس پرستاری از جمله گروههای هدف در این کنگره هستند که از 14 تا 7 امتیاز باز آموزی بهره مند می شوند .

در این کنگره 45 مقاله در محورهای اترواسکلروزعروق کرونر ،تظاهرات بالینی،روشهای تشخیصی در CAD،درمانهای غیر تهاجمی،درمانهای تهاجمی ارائه می شود  .