حراست دانشگاه نقش موثری در تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها دارد

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به مسئولیت سنگین نیروهای حراست در ایجاد محیطی امن برای کارکنان، مسئولان و مردم اظهار کرد: حراست دانشگاه با ارائه اخبار صحیح به مسئولان نقش موثری در تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها ایفا می کند.  

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در مراسم تکریم و معارفه مدیران حراست و بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه امنیت و سلامت دو فاکتور مهم در کشور محسوب می شود و نیروهای حراست در این مسیر نقش مهمی را در واحدهای ستادی و زیر پوشش دانشگاه دارند خاطر نشان کرد: مسئولان  حراست در واحدهای زیر پوش باید به گونه ای رفتار کنند تا نیروهای خدوم حوزه سلامت آنان را دوست و امین خود بدانند و در صورت نیاز بتوانند به راحتی مسائل را با انان در میان بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه  مسئولیت ها در جمهوری اسلامی نعمتی است از سوی خداوند متعال که به فرد واگذار می شود تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برخاسته از خون شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم است و مسئولان بار سنگینی را در مسیر دستیابی به اهداف کشور و پویایی و سلامت مردم بر دوش می کشند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن قدردانی از خدمات و تلاش های مهندس واسعی در دوران تصدی مسئولیت در حوزه حراست اظهار کرد: حسن خلق و برخورد دوستانه و صمیمانه با همکاران و مسئولان همواره یکی از شاخص های رفتاری ایشان محسوب می شد.

در پایان این مراسم دکتر شریف رضویان به عنوان مدیر حراست دانشگاه و دکتر حسین خوبان به عنوان مدیر بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی مشهد معرفی شدند.

در مراسم تکریم و معارفه مدیران حراست و بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر توکلی مشاور وزیر و رییس حراست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دکتر محمد حسین حیدری مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز حضور داشتند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار