همایش تازه های تشخیص برای درمان آسم در بیمارستان اکبر برگزار می شود

  • PDF

همایش تازه های تشخیص برای درمان آسم کودکان 27 تیرماه در بیمارستان اکبر با حضور متخصصین کودکان، داخلی و آلرژی کودکان برگزار می شود.

دبیر علمی همایش در گفتگو با وب دا، با بیان اینکه در این همایش سه میزگرد در خصوص تشخیص افتراقی آسم، درمان آسم و روش های تشخیص بیماریها برگزار می شود، بیان کرد: 16 سخنران در این برنامه علمی به ایراد سخن خواهند پرداخت و آسم کودکان را از زاویای مختلف بررسی می کنند.

دکتر حمید آهنچیان با بیان اینکه فراخون شرکت در این همایش علمی در سایت باز آموزی کشوری بارگذاری شده است و برای شرکت کنندگان امتیاز باز آموزی دارد، تصریح کرد: متخصصین اطفال، پزشکان عمومی،  طب اورژانس، طب داخلی مخاطبان این همایش علمی است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همکاری گروه آلرژی و ایمونولوژی بالینی این سمینار علمی را برگزار می کنند، عنوان کرد: سخنرانی در خصوص تشخیص افتراقی آسم با رویکرد بیان نکات مهم در آسم بالغین توسط دکتر فرید حسینی، فوق تخصص آلرژی؛ ریفلاکس کاستروازوفاژیال توسط دکتر سید علی جعفری فوق تخصص گوارش؛ رینو سینوزیت آلرژیک توسط دکتر مهدی بخشایی متخصص حلق و گوش و بینی و فلوشیپ اندوسکپی سینوس  از جمله سخنرانی های علمی این سمینار تخصصی است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه فیروزکیستیک توسط دکتر نیلوفر صدقی فوق تخصص گوارش کودکان و آسپیراسیون جسم خارجی توسط دکتر سید جواد سیدی، فوق تخصص اطفال، نکات مهم در آسم کودکان توسط دکتر محمد هادی امیریان استاد متخصص کودکان از دیگر سخنرانی های علمی این همایش است، تصریح کرد: آسم در کودکان به دلیل مواجهه با عوامل آلرژیک و یا وراثتی است که از طریق پدر و مادر به فرزند شان منتقل می شود و از شرایط خاصی برخوردار است.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار