آغاز به کار ششمین کنگره‌ی بین‌المللی هیپنوتیزم و نخستین کنگره آسیایی هیپنوتیزم در مشهد

  • PDF

ششمین کنگره‌ی بین‌المللی هیپنوتیزم و نخستین کنگره آسیایی هیپنوتیزم صبح امروز به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش وب دا، این کنگره با حضور یک هزار شرکت کننده با حضور اندیشمندان و صاحب نظران از 24 کشور جهان و 80 سخنران خارجی  از 23 الی 26 مهر ماه در مجتمع فرهنگی آموزشی سپید دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

هیپنوتیزم، سیر تاریخی،هیپنوتیزم، تئوریها و الگوها،نوروسایکوفیزیولوژی هیپنوتیزم،جامعه شناختی هیپنوتیزم،هیپنوتیزم پزشکی،بیهوشی و بی دردی هیپنوتیزمی،هیپنوتیزم روانشناختی،آسیب شناسی هیپنوتیزم،ادراک، شناخت و مدلهای طراحی مغز،هیپنوتیزم و تکنولوژی های تحریک مغز،فلسفه ذهن،نوروفیدبک، نوروساینس، سایکوسایبرنتیک،رویکردهای مهندسی در روانشناسی،هیپنوتیزم در ورزش و هیپنوتیزم دندانپزشکی از جمله محورهای این کنگره به شمار می رود.

دبیر ششمین کنگره‌ی بین‌المللی هیپنوتیزم و نخستین کنگره آسیایی هیپنوتیزم در حاشیه مراسم افتتاح این کنگره در گفتگو با وب دا اظهار کرد:  در این کنگره سخنرانان و شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف جهان چین، ژاپن اندونزی، پاکستان، ارمنستان و عراق ،ایران،افغانستان،ترکیه،نروژ،دانمارک، گرجستان، آلمان، بلژیک، اتریش، سوئد، سوییس، فنلاند، لهستان، ایتالیا و فرانسه، آفریقای جنوبی، مکزیک و اوروگوئه حضور دارند و آخرین دستاوردهای حوزه هیپنوتیزم بالینی را به بحث و تبادل نظر خواهند گذاشت.

دکتر مهدی فتحی با بیان اینکه در مدت زمان برگزاری این کنگره 5۰ سخنرانی با حضور صاحب نظران برجسته از کشورهای مختلف جهان برگزار می شود تصریح کرد: برگزاری 28 کارگاه آموزشی علمی و عملی از دیگر برنامه های این کنگره است که در آن مخاطبین با جدیدترین تکنیک های جهانی هیپنوتیزم در حوزه بالین آشنا خواهند شد.

وی با بیان اینکه اعضا و روسا  ۱۴ انجمن رسمی هیپنوتیزم از جمله انجمن جهانی هیپنوتیزم، انجمن هیپنوتیزم اروپا، و انجمن کشورهای ایتالیا، اتریش، ترکیه ، فرانسه و لهستان حضور دارند خاطر نشان کرد: مخاطبین این کنگره طیف وسیعی از رشته ها شامل دندانپزشکان، پزشکان، روانشناسان، روانپزشکان، پرستاران و ماماها را در برمی گیرد و می توانند در این رویداد علمی حضور داشته باشند.

دبیر ششمین کنگره‌ی بین‌المللی هیپنوتیزم و نخستین کنگره آسیایی هیپنوتیزم "آمریکا، آلمان، فرانسه، ایتالیا و ایران" را به لحاظ سطح دانش هیپنوتیزم در زمره برترین کشورهای جهان معرفی و بیان کرد: ایران از جایگاه بالایی در حوزه درمان با استفاده از هیپنوتیزم در دنیا برخوردار است.

دکتر مهدی فتحی اظهار کرد: : کشورهای "آمریکا، آلمان، فرانسه، ایتالیا و ایران" به لحاظ برخورداری از متخصصان هیپنوتیزم بالینی، شمار پژوهشهای علمی در این حوزه و نیز تعداد عملهای جراحی با استفاده از هیپنوتیزم در سطح جهان برتر شناخته شده اند.

«کنگره هیپنوتیزم آسیا » در کلاس جهانی برگزار میشود

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.