ارائه 450 مقاله در یازدهمین کنگره بین المللی سم شناسی و مسمومیتها

  • PDF

450 مقاله علمی و تخصصی در یازدهمین کنگره بین المللی سم شناسی و مسمویتهای دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارائه می شود .

 

به گزارش وب دا دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، دبیر یازدهمین کنگره بین المللی سم شناسی و مسمومیتها گفت: این مقالات در محورهای سم شناسی بالینی و مسمومیتها و اعتیاد به مواد غیر قانونی، سم شناسی پایه ، پزشکی پس از مرگ، داروشناسی بالینی، همه گیر شناسی ،مسمومیتهای غذایی ، صنعتی و محیطی از 22 الی 24 شهریور ماه در قالب سخنرانی و پوستر در کنگره بین المللی سم شناسی و مسمومیتها ارائه می شود .

دکتر رضا افشاری با اشاره به اینکه در این کنگره استادان و اندیشمندان 18 کشور جهان از جمله ایران ، آمریکا، فرانسه ، تایوان ، نیوزلند ، سریلانکا ، هند ، نروژ، هلند ، سوئد و سودان حضور دارند اظهار داشت : برگزاری این کنگره فرصتی مناسب برای آشنایی اندیشمندان و استادان کشور با صاحبنظران علم سم شناسی دیگر کشورهای جهان به شمار می رود .

وی برگزاری پنلهای تخصصی ، کارگاههای آموزشی و صبحانه کاری را از دیگر بخشهای این کنگره برشمرد و اظهار داشت : خلاصه مقالات این همایش در ژورنال بین المللی ثبت شده در پایگاه ISI منتشر می شود .

گفتنی است : یازدهمین کنگره بین المللی سم شناسی و مسمویتها به مدت سه روز از 22 الی 24 شهریور ماه در تالار شهید هاشمی نژاد بیمارستان امام رضا(ع) مشهد با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی ، بسیج جامع پزشکی ، سازمان بهزیستی و شورای هماهنگی مبارزه به مواد مخدر برگزار می شود .